Znalezienie odpowiedniego prezentu jest bardzo trudne. Szczególnie jeśli osoba, którą chcemy obdarować, ma wszystko, czego potrzebuje. W takim wypadku dobrym pomysłem jest samodzielne stworzenie prezentu.

Katalog wspomnień

Pojawienie się druku cyfrowego, a także drukarni internetowej zwiększyły dostęp do usług poligraficznych. Każdy może wydrukować dowolną rzecz. Jednym z ciekawszych pomysłów na prezent jest stworzenie katalogu zawierającej anegdoty ze wspólnego życia, zdjęcia, ulubione cytaty. Samo przygotowanie takiej książki będzie dobrą zabawą. Stanie się ona nie tylko prezentem, który pokaże, jak na danej osobie nam zależy, ale pamiątką dla wielu pokoleń. Taki katalog można stworzyć dla całej rodziny albo dla pojedynczych osób. Stworzenie takiego prezentu dla jednego z rodzica, to dobry pomysł na spędzenie czasu wraz z dziećmi. Dzieci mogą przygotować rysunki i odrębnie napisać życzenia. Wszystko wystarczy zeskanować i ze sobą złożyć przy pomocy prostego programu graficznego.

Osobisty plakat filmowy

Dla fana kinematografii doskonałym prezentem będzie plakat filmowy. Proste programy graficzne umożliwiają manipulowanie elementami wizualnymi. Można wstawić wybraną osobę w już istniejący plakat albo stworzyć zupełnie nowy plakat, który stylistycznie nawiążę do ulubionego filmu. Granicę stanowi wyłącznie wyobraźnia. Plakat może mieć dowolny format. Taki prezent można zawiesić na ścianie. Możliwe jest też stworzenie plakatu z życzeniami dla wybranej osoby i zawieszenie go w miejscu publicznym, w którym ta osoba często przebywa. Taki prezent na pewno zaskoczy i da dużo radości. Warto sprawdzić jakiej wielkości plakaty można wydrukować w wybranej drukarni. W tym celu wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę drukarni wraz z wybraną frazą (np. JKB Print plakaty).

JKB Print – drukarnia internetowa

Korzystanie z drukarni internetowej umożliwia złożenie zamówienia przez Internet oraz dostawę zamówionych materiałów na terenie całego kraju. Warto sprawdzić, czy dana drukarnia oferuje możliwość skorzystania z wygodnego formularza. Formularz dostępny na stronie drukarni JKB Print ułatwia możliwość wyboru odpowiednich opcji. Zaletą skorzystania z formularza jest też darmowa wycena oraz możliwość wyboru takich opcji, których czas realizacji będzie najkrótszy albo tych generujących jak najmniejsze koszty. Formularz jest też rodzajem podpowiedzi dla osób, które są w tej dziedzinie amatorami. Dzięki niemu można się dowiedzieć, na jakim papierze można wydrukować plakat, na jakim katalog oraz jakie inne parametry są dostępne do wyboru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here